ANDRZEJ GNOIŃSKI

O autorze

Nie wiem jak to się stało ale z wykształcenia jestem magistrem Wydziału Historii Uniwersytetu Warszawskiego. Dopiero pracując w banku zostałem ponownie magistrem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Od 1994 roku pracowałem ponad 14 lat w bankowości w tym jako dyrektor oddziału i dyrektor Centrum klientów korporacyjnych. W 2006 roku zmieniłem finanse na biznes i rozpocząłem pracę w firmie Philipiak Milano, od roku 2009 przez 8 lat jako Członek Zarządu.

Byłem Członkiem Włoskiej Izby przemysłowo -handlowej w Polsce oraz innych stowarzyszeń biznesowych w tym Pracodawcy Rzeczpospolitej Polskiej -największego stowarzyszenia pracodawców w Polsce.

Miałem możliwość uczestniczenia w rozwijaniu firm na rynku ukraińskim, rosyjskim i amerykańskim.

W roku 2017 związałem się z firmą Duolife SA, polskim producentem naturalnych suplementów diety, której produkty używam. Miało to związek z koniecznością poprawienia własnego zdrowia. Co się udało bo od roku 2017 nie korzystam z żadnej formy leczenia farmakologicznego.
Zainteresowałem się zagadnieniami wellness w najszerszym rozumieniu tego zagadnienia. Wellness według mnie to nie tylko zdrowe życie ale i całe podejście do naszego ciała i otoczenia, w tym profilaktyka zdrowotna i umysłowa.

Andrzej Gnoiński

Ze względu na swoje doświadczenie życiowe postanowiłem zacząć dzielić się obserwacjami głownie swojego otoczenia wierząc w to że niektóre postawy i zachowania mogą być uniwersalne. Chce pisać o zdrowiu, podróżach, biznesie, relacjach i wszystkim co mnie zaciekawiło na tyle aby zawracać innym dupę 🙂

Zapraszam do czytania mojego bloga.